(097)-139-90-92

Про нас

Artmaxus.com - це інтернет магазин стікерів (вінілових наклейок), який був створений, щоб робити Ваше життя яскравішим. У нашому інтернет магазині, ви зможете знайти величезну колекцію постійно оновлюваних стікерів.  Ми виробляємо тільки якісну продукцію: яскраві кольори, охайна плотерна порізка, ввічливе поводження з клієнтами - це все про нас.

     У магазині представлені стікери, які зараз популярні в США і Європі. Всі вони розміром ~ 6х6 см. Виготовлені з самоклейної плівки, маркування якої ми тримаємо в таємниці, плівка при нагріванні чудово клеїться на нерівні поверхні і міцно тримається на них. Ми використовуємо плівки тільки перевірених марок і закуповуємо їх у перевірених постачальників.

     Стікери використовували японські автогонщики аматори, щоб заклеїти дрібні відколи й подряпини на своїх авто. Але зараз банальне заклеювання недоліків переросло в так званий стікербомбинг. Тепер це вже стало певним культурним явищем, стікери застосовують абсолютно до будь-якої речі, не обов'язково, щоб стікери клеїлися на автомобіль і закривали відколи. Їх широко застосовують до всіх поверхонь, наприклад: ноутбук, телефон, ігрова станція, телевізор, холодильник, автомобіль, скутер, шолом, клавіатура, колонки, монітор і до багатьох інших речей.

      Для чого це робиться? Все максимально просто, Вам набридла нудна сіра клавіатура - Artmaxus.com, у Вас з'явилися подряпини на автомобілі - Artmaxus.com, Вам набрид колір ноутбука - знову-таки, Artmaxus.com, хочеться яскравих кольорів - Artmaxus.com!

Унікальність нашого магазину в тому, що Ви самі можете вибрати стікери, Вам не потрібно і не варто платити за те, що Вам не подобається.

Всі замовлення, без винятку, ріжуться на плоттері для економії сил і часу!

Всі замовлення здійснюються через корзину. При замовленні, ви маєте можливість оплатити його декількома способами.

Бажаємо Вам приємних покупок на   Artmaxus.com!